Рада директорів закладів фахової

передвищої освіти Дніпропетровської області

Регіональна нарада-семінар з метою обговорення узгодженого проекту Закону України «Про фахову передвищу освіту» 14.02.2019 р.

14 лютого 2019 р.  на базі ДНЗ "Дніпровський транспортно-економічний коледж" відбулася регіональна  нарада-семінар з метою обговорення узгодженого проекту Закону України "Про фахову передвищу освіту" для керівників та їх заступників закладів вищої освіти І-ІІ рівнів акредитації Дніпропетровської та центра і півдня Донецької областей, ректорів і проректорів університетів та академій, до структури яких входять коледжі та технікуми.

У нараді брали участь:

  • Шаров Олег Ігорович – генеральний директор директорату вищої освіти і освіти дорослих Міністерства освіти і науки України;
  • Величко Татьяна Вікторівна – завідувач сектору фахової передвищої освіти  управління науки, вищої та професійно-технічної освіти департаменту освіти і науки облдержадміністрації;
  • Горячев Віктор Костянтинович – начальник відділу вищої та професійно-технічної освіти методичного центру управління освіти департаменту гуманітарної політики Дніпровської міської ради.

З доповіддю «Узгоджений проект Закону України "Про фахову передвищу освіту"» – виступив генеральний директор Директорату вищої освіти і освіти дорослих МОН України Шаров О.І. За допомогою презентації були розкриті постатейно основні положення проекту Закону. О.І. Шаров відповів на численні питання керівників закладів вищої освіти.

Із заключним словом виступив директор Дніпровського транспортно-економічного коледжу, голова Ради директорів ЗВО І-ІІ р.а. Таберко Л.М.

Він подякував Міністерству освіти і науки України, особисто Шарову Олегу Ігоровичу, всім хто прийняв участь у нараді за конструктивну розмову з приводу подальшої діяльності закладів вищої освіти І-ІІ рівнів акредитації.

Висловив думку всіх присутніх щодо ухвалення в цілому важливого для освітянської спільноти узгодженого робочою групою МОН України законопроекту, який дозволить створити належні умови для повноцінного виконання коледжами і технікумами їх статутної діяльності.